0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Ağır Hizmet Tipi Tencere Rafı Organizatörü, 5 Katmanlı Tava Rafı Depolama Tutacağı, 50 LB Tutar - Dökme Demir Tavaları, Kızartma Tavalarını, Izgaraları Tutar-Montaj Gerektirmez, 13 Yükseklik (2 paket)

Ağır Hizmet Tipi Tencere Rafı Organizatörü, 5 Katmanlı Tava Rafı Depolama Tutacağı, 50 LB Tutar - Dökme Demir Tavaları, Kızartma Tavalarını,

₺ 119.97
Stokta

Malların

【2 Paket - 5 Katmanlı Tava Rafı】 : Tüm tava organizatörü, daha büyük tencerenizi yerleştirmek için üç adet 2.5” yuva ve bir adet 3.5” yuva ile 13” yüksekliğindedir.Daha fazla yer kazanmak için daha küçük tavaları ve tavaları tek bir yuvaya kolayca yerleştirebilirsiniz.Al, mutfağını düzenli tut.2'li paket, daha uygun maliyetli. 【Ağır Hizmet Tipi Metal Konstrüksiyon】 : Ağır hizmet tipi metal malzemeden yapılmış, en ağır dökme demir tencerenizi bile tuttuğunuzdan emin olun.Dökme demir tavalarınızı mükemmel bir şekilde organize edin. 【Kaymaz tasarım】 : (1) Rafın alt kısmında kaymaz bir silikon nokta vardır.Tencere rafını tezgahın üzerine koyduğunuzda, ileri geri kaymaz. (2) Paket 15 siyah kaymaz tüp tokaları içerir.Daha iyi kayma önleyici etkiye ihtiyacınız varsa, tavalarınızın raftan kaymasını önlemek için her katmanın halkasına 3 kaymaz tüp tokası koyabilirsiniz. 【Çok Fonksiyonlu】 : Mutfağınız için mükemmel aksesuar.Pan organizatör rafını, alanınıza mükemmel şekilde uyacak şekilde dikey veya yatay olarak yerleştirin.Tavaları, tavaları, tencereleri, tavaları, tabakları, tepsileri, dökme demirleri ve daha fazlasını kolayca saklar. 【Boyut】- 10.6 "L x 7.1" W x 13 "H (üç adet 2.5" yuva ve bir adet 3.5" yuva ile).

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz