0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Kablo Klipsleri, 50 adet Yükseltilmiş Kablo Kayışları ile Güçlü Yapışkan Bantlar, Tel Klipler, Kordon Organizatör, Tel Organizatör, Kordon Tutucu, Tel Yönetimi için Araba, Ofis ve Ev(Siyah)

Kablo Klipsleri, 50 adet Yükseltilmiş Kablo Kayışları ile Güçlü Yapışkan Bantlar, Tel Klipler, Kordon Organizatör, Tel Organizatör, Kordon

₺ 26.97
Stokta

Malların

【Kapılar, düz siding, yumuşak saçaklar, bitmiş çitler, fayanslar ve pencereler dahil olmak üzere sızdırmaz, pürüzsüz dış yüzeylere uygulanan güçlü Yapıştırıcı . 【Çok Yönlü Hat Klipsi】 Kablo klipsi tutucuları , yerinizi düzenli ve düzenli tutmanıza ve dağınıklıktan kurtulmanıza yardımcı olur wires.it farklı hat türlerini (telefon hatları, sandıklar, USB hatları, ofis hatları, şarj hatları, araba hatları, TV hatları vb.) depolamak ve yönetmek için kullanılır.) size temiz bir ortam sağlamak için. 【Kutu Başına 50 ADET Tel Yöneticisi】 Bu paket, 0.26 inç içindeki tel çapına uygun 50 adet siyah yapışkan kablo klipsi içerir, boyut çoğu kabloya uyar, küçük boyut ve yerden tasarruf sağlar. 7. kolay kurulum Özelliği kablo kelepçe sadece kağıt kaldırır ve yapıştırıcı tutkallar, ek araçlar için gerek kalmadan.Masa, duvar, plastik, ahşap, cam, metal vb. Farklı yüzeylere kolayca monte edilebilir. 【Kullanmadan Önce Not】 Montaj yüzeyinin kir, toz, gres ve balmumu içermediğinden emin olun.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz