0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Çocuklar için SUNLİN Dans Matı-Dahili ve Harici AUX Müzikli Elektronik Işıklı Dans Oyun Pedi-Kapalı Parti Dans Mikseri Oyun Matı-Kız ve Erkek Çocuklar için Oyuncak Hediyeler (35.8 ×36.4)

Çocuklar için SUNLİN Dans Matı-Dahili ve Harici AUX Müzikli Elektronik Işıklı Dans Oyun Pedi-Kapalı Parti Dans Mikseri Oyun Matı-Kız

₺ 248.10
Stokta

Malların

【DURABLE & ANTI-SLIP】 Made ağır toksik olmayan vinil malzeme, bu Müzik Dans Mat yumuşak yastıklı ve kolay silin aşağı.Arkadaki kaymaz desen, hareket halindeyken çocukların güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. 【İKİ MOD】Kontrol panelindeki yanıp sönen ışıkları takip ederek RİTMİ TAKİP modunda oynayın veya serbest stil moduna geçin.Tempo ayarlanabilir ve 5 dahili arka plan müziği mevcuttur. 【PLUG-İN MÜZİK】 Çocuklar kendi favori müzik var mı?Merak etme!Ekli MP3 kablosu, harici müzik cihazından parça çalmanıza yardımcı olur.Ritim Adım Playmat 3×AA pil gerektirir. (DAHİL DEĞİLDİR). 【TAŞINABİLİR VE SAKLANMASI KOLAY】Boyut : 35.8"×36.4".Kolayca katlanır ve bir dolapta veya yatağın altında güzelce saklanır.Tüm aile için eğlenceli bir oyuncak, açık hava eğlencesi/kapalı parti ve seyahat için mükemmel. 【ÇOCUKLAR İÇİN HARİKA bir HEDİYE】Noel veya doğum günü hediyesi olarak mükemmel seçim!Hareketsiz video oyunları yerine, bu Dans Oyun Pedi çocukları fiziksel olarak hareketli ve aktif tutar!Aynı zamanda işbirliğini teşvik eder.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz