0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Hakiki Deri a5 Planlayıcısı Kapak Kişisel Organizatör, Staloji ile Uyumlu Hobonichi A5 Boyutu Planlayıcısı Notebooklar (Croco-Açık Mavi)

Hakiki Deri a5 Planlayıcısı Kapak Kişisel Organizatör, Staloji ile Uyumlu Hobonichi A5 Boyutu Planlayıcısı Notebooklar (Croco-Açık Mavi)

₺ 164.97
Stokta

Malların

Bu 7 Felicity A5 planlayıcısı kapağı, Hobonichi Techo Cousin Book A5/Midori MD Notebook A5/Staloji Notebook A5/Leuchtturm1917 Orta A5/Moleskine ve diğer a5 Boyutlu planlayıcı dizüstü bilgisayarlarla uyumludur.Üstün kalite, deri kokuyor, dokunuşa yumuşak – Bu 7 Felicity A5 kapak tam tahıldan yapılmıştır leather.It mermi günlüğünüz ve planlayıcınız için güzel ve uygun fiyatlı bir A5 planlayıcısı kapağıdır.Kişisel Organizatör - Açtığınızda ve ayağa kalktığınızda, kapağın tüm uzunluğunu kapsayan büyük bir cep vardır, böylece günlük olarak kullanacağınız her şeyi bir arada tutabilirsiniz place.It ayrıca kart yuvaları,kimlik penceresi,fermuarlı cep,iç cep ve kalem halkası içerir.Basit ve zarif bir görünüme sahip olan bu planlayıcı kapağı, hayatınızı düzenlemek için mükemmel bir seçimdir.Yıllardır ve kullanım satın asla stilleri için söner.Seçebileceğiniz birçok renk var.Üstün kalite, yıllarca sürmesini sağlar.İdeal hediye - Öğrenciler, öğretmenler ve öğrenciler için mükemmeldir. professionals.It arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabileceğiniz ideal bir hediye.Noel hediyesi, Yeni Yıl hediyeleri veya Doğum günü hediyeleri için mükemmeldir. 1 × Kimlik Penceresi (Ehliyet ve İş / Okul Kimliği / Pasaport Kartı için). 1 × Fermuarlı Cebi (mükemmel bir i Phone tutabilir). 3 × para birimi/faturalar/not cepleri. içinde 5 kart yuvası(10'dan fazla kart tutan).Arkasında tüm uzunluğu kapsayan büyük bir cep var. cover.It merminiz için güzel ve uygun fiyatlı bir A5 planlayıcısı kapağı journal.It resmi veya gündelik olsun, herhangi bir görünümü tamamlayan zamansız bir görünüme sahiptir.Basit bir görünüm ile tasarlanmış, hem çalışma hem de çalışma için idealdir. business.It merminiz için güzel ve uygun fiyatlı bir A5 planlayıcısı kapağı journal.It resmi veya gündelik olsun, herhangi bir görünümü tamamlayan zamansız bir görünüme sahiptir.Basit bir görünüm ile tasarlanmış, hem çalışma hem de iş için idealdir.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz