0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Kontak Fişi Teşhis Aracı, Gösterge ışığı İle, Tak Ve Çalıştır, Uygun Çift Fiş Araba Test Cihazı, Fabrika Ev için

Kontak Fişi Teşhis Aracı, Gösterge ışığı İle, Tak Ve Çalıştır, Uygun Çift Fiş Araba Test Cihazı, Fabrika Ev için

₺ 92.67
Stokta

Malların

Herhangi birinin düzgün çalışmadığından şüpheleniyorsanız, doğru bir karar vermek için karşılaştırabilir ve test edebilirsiniz.Kullanımı kolay, tak ve çalıştır, karmaşık adımlar yok, kullanışlı ve pratik.Gösterge ışığı ile durumu daha sezgisel olarak görüntüleyebilir ve daha iyi anlayabilir.2 Test deliği ile, iki buji aynı anda test edilebilir, bu da çok uygundur.Test cihazı, performansı ve ateşleme yoğunluğunu test etmek için tasarlanmıştır.Özellik : 1. Test cihazı, performansı ve ateşleme yoğunluğunu test etmek için tasarlanmıştır.2. 2 Test deliği ile, iki buji aynı anda test edilebilir, bu da çok uygundur.3. Gösterge ışığı ile durumu daha sezgisel olarak görüntüleyebilir ve daha iyi anlayabilir.4. Kullanımı kolay, tak ve çalıştır, karmaşık adımlar yok, kullanışlı ve pratik.5. Herhangi birinin düzgün çalışmadığından şüpheleniyorsanız, doğru bir karar vermek için karşılaştırabilir ve test edebilirsiniz.Şartname : Öğe Türü : Buji Test Cihazı Malzeme : ABS+metal Renk : siyah Fiş : ABD Fişi 100-240 VSpare Adaptör Fişi : AB Fişi 125-250 V Boyut : Yaklaşık. 140x80x40mm / 5.5x3.1x1.6in (Manuel ölçüm nedeniyle 1-2mm sapma olabilir) Uygulama : 12 V benzinli araba buji Ürün Fonksiyonu : Buji test cihazı : Çift delikli otomobil test cihazı test cihazı iki test deliğine sahiptir ve aynı anda iki bujiyi test edebilir.Herhangi birinin düzgün çalışmadığından şüpheleniyorsanız, doğru bir karar vermek için karşılaştırabilir ve test edebilirsiniz; Bujinin rolü nedir?'Nin işlevi, yanma odasına on binlerce volt yüksek voltajlı elektrik sokmak ve karışımı tutuşturmak için elektrik kıvılcımları üretmektir.Motorun normal çalışmasını sağlamak için ateşleme sistemi ve yakıt besleme sistemi ile birlikte kullanın, bu da motorun performansını büyük ölçüde belirler.Bujiler günlük sarf malzemeleridir cars.As bir otomobil motorunun çekirdeği, ' nin performansı neredeyse doğrudan otomobilin performansını belirleyebilir, bu nedenle otomobilin bujisini her zaman kontrol etmelisiniz.Kullanımı : test performansı ve ateşleme yoğunluğu.Kullanıcı.

Karakterislikler

Öğe Türü:
Buji Test Cihazı
Malzeme:
ABS + Metal
Renk:
Siyah
Priz:
ABD Plug 100-240 V
Yedek Adaptör Fişi:
AB Tak 125-250 V
Boyut:
Approx. 140x80x40mm/5.5x3.1x1.6in  (Due to manual measurement there may be a deviation of 1-2 mm)
Uygulama:
12V benzinli araba bujisi
Ürün Fonksiyonu:
Buji Test Cihazı:
Çift delikli otomobil test cihazı test cihazı iki test deliğine sahiptir ve aynı anda iki bujiyi test edebilir. Herhangi birinin düzgün çalışmadığından şüpheleniyorsanız, doğru bir karar vermek için karşılaştırabilir ve test edebilirsiniz;
Bujinin rolü nedir? :
'Nin işlevi, yanma odasına on binlerce volt yüksek voltajlı elektrik sokmak ve karışımı tutuşturmak için elektrik kıvılcımları üretmektir. Motorun çalışmasını sağlamak için ateşleme sistemi ve yakıt besleme sistemi ile birlikte kullanın. :
Kullanma:
test performansı ve ateşleme yoğunluğu.

Ayrıca beğenebilirsiniz