0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Parma! Vegan Parmesan-4 Lezzet Çeşidi, Süt İçermeyen, Soya İçermeyen ve Glutensiz Peynir, Vegan, Bitki Bazlı Süper Gıda (7 ons, 4'lü Paket)

Parma! Vegan Parmesan-4 Lezzet Çeşidi, Süt İçermeyen, Soya İçermeyen ve Glutensiz Peynir, Vegan, Bitki Bazlı Süper Gıda (7 ons, 4'lü

₺ 326.97
Stokta

Malların

DELİCİOUS LEZZETLİ PEYNİRLİ LEZZET : Orijinal Parma!besleyici maya, kuruyemiş, böcek ilacı olmadan yetiştirilen tohumlar ve Himalaya kristal tuzu sayesinde lezzetli bir peynirli tada sahiptir. DIARY GÜNLÜK, SOYA, GLÜTEN VE GDO YOK : Hepsi Parma!Vegan Parmesan ürünleri süt içermez, gluten içermez, soya içermez ve GDO içermez.Bitki bazlı süper yemimiz kosher olup omega-3'ler, eser mineraller, B12 ve tam protein kaynağıdır. PROCESSED MİNİMAL İŞLENMİŞ : Kardeş River Foods, sağlıklı ve minimal işlenmiş gıdalar yemenin elimizden gelenin en iyisini hissetmenin önemli bir anahtarı olduğu inancıyla kurulmuştur.Tariflerimiz basit, besleyici ve harika bir tada sahiptir. PERFECT MÜKEMMEL ÇEŞNİ : Parma!Vegan Parmesan büyük bir özenle küçük partiler halinde yapılır, her partiye sevgi ve şifa niyetlerimizi göndeririz.Sadece en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz ve telaffuz edemeyeceğiniz hiçbir şey yok. FAMİLY AİLE şirketi : Şimdi Parma'yı yapmaya başladık!2000 civarında şiddetli alerjilerle nasıl başa çıkılacağını anlamaya çalışırken ve çoğunlukla çiğ bir diyet yerken.Arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaştık ve herkes onu sevdi.Boyut : 7 Ons (4'lü Paket) Parma!süper bir besindir, yani konsantre bir besin kaynağıdır. nutrients.It omega 3'lerin, B12 içeren B vitaminlerinin, eser minerallerin ve kenevir tohumu olmadan yetiştirilen tüm iyiliklerin mükemmel bir besin kaynağıdır pesticides.It aynı zamanda tam bir proteindir.Parma!sadece son derece besleyici değil, aynı zamanda çok lezzetli.Parma!patlamış mısırınıza, pizzanıza, makarnanıza, tahıllarınıza, çorbanıza koyabileceğiniz bitki bazlı peynirli bir baharattır. salad.It sandviçler, ekmeği, fasulye, avokado, hafif buğulanmış sebzeler, tahıllar ve en lezzetli yiyecekler için de harikadır.Sağlıklı yemek severler Parma'yı sever!.Çocuklar Parma'yı sever!.Anneler Parma'yı sever!.Tadın tadını çıkarmak için kendinizi vegan olarak etiketlemenize gerek yok.Parma'yı paylaş!sevdiklerinle.Sister River Foods (eski adıyla Eat in the Raw), bitki bazlı, besin açısından yoğun ve minimal işlenmiş gıdaları yemenin en iyi şekilde hissetmek ve görünmek için önemli bir anahtar olduğu inancıyla kurulmuştur.Umarız Parma'yı seversiniz!kadar yapacağız.Tariflerimiz basit, besleyici ve harika bir tada sahiptir.Parma!büyük bir özenle küçük gruplar halinde yapılır-her partiye sevgi ve şifa niyetlerimizi göndeririz.Sahibi ve iş kadını bizim telaffuz edemem sadece yüksek kaliteli malzemeler ve bir şey kullanır.İşiniz için teşekkür ederim.Dolarlarınız ailelerimizi destekliyor ve minnettarız.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz