0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Klein Tools 29025 Şarj Edilebilir Pil, Klein Tools Hard Hat Soğutma Fanı Kedisine Güç Sağlamak için 18650 Lityum-İyon Teknolojisini kullanır. No. 60155

Klein Tools 29025 Şarj Edilebilir Pil, Klein Tools Hard Hat Soğutma Fanı Kedisine Güç Sağlamak için 18650 Lityum-İyon Teknolojisini kullanır.

₺ 104.97
Stokta

Malların

KLEİN TOOLS'UN soğutma fanına ve küçük USB-C cihazlarına, farlara, telefonlara ve daha fazlasına güç sağlar.KLEİN KASKLARINA ve emniyet kasklarına aksesuar montajları ile kolayca takılır.PİL KAPASİTESİ 3200 m Ah; 10w'a kadar toplam güç. 2 USB-C GİRİŞ/çıkış portu aynı anda 2 USB cihazına güç sağlar veya şarj eder.6.6 metrelik düşme koruması ve IP54 derecesine sahip sağlam tasarım.LED GÖSTERGELERİ 4 segmentli pil durumunu gösterir.USB-C'den USB-A'ya şarj kablosu dahildir. Bu çıkarılabilir, şarj edilebilir lityum-iyon pil (Cat.No. 29025) Klein Tools Soğutma Fanına Güç Sağlar (Cat.No. 60155) Klein Tools'un kaskları ve güvenlik kaskları ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Pil, kolay montaj için Klein'ın patent bekleyen ön/arka aksesuar montajlarına takılır ve removal.It dış havayı, eski sıcak havayı dışarı itmek için kabuğun içine zorlayan çift fana güç verir ve verimli hava akışı için 16 farklı konfigürasyonda soğutmayı kolaylaştırır.Bu modüler pil, farlar, telefonlar, şantiye hoparlörleri ve daha fazlası gibi diğer küçük USB aygıtlarını da şarj edebilir.Klein Tools Soğutma Fanına, USB-C cihazlarına, farlara, telefonlara güç sağlar.Klein Tools kasklarına / güvenlik kasklarına aksesuar bağlantı elemanlarına takın. 3200 m Ah kapasiteli pil; kadar 12 W toplam güç.Sağlam gövde; IP 54 sınıfı ve 6,6 Fit (2 m) düşme koruması. 4 segmentli pil durumu LED göstergeleri.USB-C'den USB-A'ya kablo dahildir.160 Yılı aşkın bir süredir Klein Tools, işi doğru yapmak için gereken performansı, dayanıklılığı ve hassasiyeti sağlayan üstün kaliteli, profesyonel kalitede el aletleri üretmiştir.Mühendis, işçi ve zanaatkar ailemiz, yalnızca en kaliteli malzemeleri, üstün işçiliği kullanarak ve üretimi mümkün olduğunca eve yakın tutarak yarattığımız her araca altı nesil uzmanlık kazandırmaya devam ediyor.Klein sadece şirketimizin adı değil, aynı zamanda soyadımızdır.Aileye ait ve aile tarafından işletilen bir Amerikan şirketi olduğumuza göre yarın burada olacağımıza güvenebileceğini biliyorsun.Klein Tools sadece harika ürünler üretmekle kalmıyor, aynı zamanda her gün kullanan profesyonellerin taleplerini karşılayan harika ürünler üretiyoruz ..1857'den beri. Bu ayrılabilir, şarj edilebilir lityum-iyon pil (Cat.No. 29025) Klein Tools Soğutma Fanına Güç Sağlar (Cat.No. 60155) Klein Alet kaskları ve güvenlik kaskları ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Pil, kolay montaj için Kleins patent bekleyen ön/arka aksesuar montajlarına takılır ve removal.It dış havayı, eski sıcak havayı dışarı itmek için kabuğun içine zorlayan çift fana güç verir ve verimli hava akışı için 16 farklı konfigürasyonda soğutmayı kolaylaştırır.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz