0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
MALEWOLF ile Uyumlu Samsung Galaxy Z Fold 3 Kılıf ile S Kalemlik, PU Deri Flip Cüzdan Kılıf Kart Sahipleri ile RFID Engelleme Darbeye Telefon Kapak için Galaxy Z Fold 3 5G (2021) (Siyah)

MALEWOLF ile Uyumlu Samsung Galaxy Z Fold 3 Kılıf ile S Kalemlik, PU Deri Flip Cüzdan Kılıf Kart Sahipleri ile RFID Engelleme Darbeye

₺ 89.97
Stokta

Malların

【İLE UYUMLU】 Sadece Samsung Galaxy Z Fold 3 (2021) ile uyumludur, Samsung Galaxy Z Fold 2'ye uymaz. (Lütfen Not : S kalem dahil değildir). 【Yüksek Dereceli Malzeme】 MALEWOLF Samsung Galaxy Z Fold 3 kılıf S kalem paketi ile yüksek kaliteli PU deri ve PC iç kılıfı benimser, PU deri cüzdan dayanıklı ve dayanıklıdır scratches.It lüks bir his için liflerin mukavemetini ve doğal yüzey dokusunu korur. 【Çok fonksiyonlu Tasarım】1. Kasa bir s Pen yuvası ekleyin, s pen'i güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olmak için s pen'i kasaya takabilirsiniz. 2. Galaxy Z Flod 3 Flip case, fotoğraflarınızı, kartlarınızı ve biraz paranızı saklamak için bir para çantası ve 4 kart yuvası (şeffaf kart yuvası dahil) ile tasarlanmıştır. 3. Kasayı çıkarmadan şarj etmenizi sağlar. 【Kapsamlı koruma】 Kart yuvaları, RFID sinyallerini engelleyebilen ve kişisel bilgileri yetkisiz tarayıcılardan koruyabilen RFID koruma teknolojisi ile tasarlanmıştır.İç PC kabuğu dış cüzdana sıkıca bağlanır ve çıkarılamaz.Manyetik kapak, eşyalarınızın güvenliğini sağlar.Dış cüzdan, iç PC kasasından biraz daha büyüktür, telefonunuzu düşmelere ve darbelere karşı çok yönlü koruma sağlar. 【Memnuniyet Hizmeti】 Keyifli alışveriş deneyiminiz hedefimizdir.Herhangi bir kalite sorunu varsa, serbestçe bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz olarak yeni bir değiştirme veya para iadesi alabilirsiniz.Renk : Siyah.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz