0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
6FT Yapay Noel ağacı ile Önceden aydınlatılmış Kar Akın, 800 ipuçları Tatil Dekorasyon, çam ağacı için ev, ofis, parti ile 250 ışıkları, katlanabilir taban, kolay montaj (6 FT)

6FT Yapay Noel ağacı ile Önceden aydınlatılmış Kar Akın, 800 ipuçları Tatil Dekorasyon, çam ağacı için ev, ofis, parti ile 250 ışıkları,

₺ 479.97
Stokta

Malların

◆ 6ft ağacı dahil üst ucu yaklaşık 0.8 ft, genel görünüm çok büyük değil, ama çok küçük değil.Boyutu sakıncası varsa lütfen dikkatli satın alın. Christmas Noel Ağacı Dekorasyonu ile Harika Tatil : Yüksek kaliteli PVC'den yapılmış Noel ağaçları tatillerde göz alıcıdır.Sağlam dalları olan daha gerçekçi ve tam karla kaplı bir Noel ağacı, evinizi vurgular.Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte en sevdiğiniz süslemelere göre birlikte benzersiz bir Noel ağacı yapabilirsiniz. Pine Sağlam ve Dayanıklı Suni Çam Ağacı : Sağlam metal taban stabilite sağlar ve ağacınızı mevsim boyunca ayakta tutar.Canlı ağaçlarla karşılaştırıldığında, zaman testine dayanabilir.Paradan tasarruf edin ve bir Noel ağacı satın almak için bir kerelik tüketiminiz olun. ♦ İdeal Boyutlandırma ve Tam Görünüm : 800 uçlu, 250 ışıklı 6 metrelik ağaç. 7.5 metrelik ağaç 1500 uç, 450 ışıkla donatılmıştır.Yaprak genişliği : 6 cm, yaprak kalınlığı : 0,1 mm.Montaj ve Depolama : Montajı, sökülmesi ve saklanması kolaydır.Birkaç dakika içinde gerçek şey kadar büyüleyici doğal bir görünüm yaratın. ♦ Basit Montaj ve Depolama : Montajı, sökülmesi ve saklanması kolaydır.Birkaç dakika içinde gerçek şey kadar büyüleyici doğal bir görünüm yaratın. Various Çeşitli Süslemeler : Oturma odanıza, bahçenize, ofisinize, partinize, arka bahçenize, iç ve dış mekan dekorasyonunuza ve diğer sahnelere tatil dekoru ekleyin.Noel ağacınızı çelenkler, ışıklar, süs eşyaları vb.İle özelleştirin.Evin dışı karlı olmasına rağmen, ev parlak Noel ağaçları ile dekore edilmiştir.Bu yılın en güzel zamanı olacak.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz