0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
GEZICHTA Şelale Tütsü Brülör Reflü Tütsü Tutucu Şelale Lotus Yaprağı Geri Akış Zine Alaşım Duman Geri Akış Aromaterapi Tutucu Dikkatle Oyma Ev Ofis Dekor için(A)

GEZICHTA Şelale Tütsü Brülör Reflü Tütsü Tutucu Şelale Lotus Yaprağı Geri Akış Zine Alaşım Duman Geri Akış Aromaterapi Tutucu Dikkatle

₺ 23.97
Stokta

Malların

【Duman geri akış prensibi】 : Duman su gibi yüzme havuzuna damlayacak ve bakarken çok rahatlatıcı ve sessiz olacaktır.Geri akış tütsü çayevi için uygundur, oturma odası, çalışma, ofis ve diğer yerlerde, el yapımı ürünler, antik kafiye antik tütsü!. 【Carefully oyma, lotus yaprağı texture】 : el sanatları deneyimi yıl sonra dikkatle oyulmuş, lotus yaprağı dokusu dikkatle oyulmuş, sadece güzel sadece qiao. 【Sazan süsü, kaleme tanrı】 : Balıkların suyunda yüzmek gibi, nilüfer göletinin ay ışığını anlatmak, canlılık tütsüsünü, kaleme tanrı'yı verdi. 【Crafts kalite kaplama color】 : Alaşım malzeme, antik bakır kaplama renk süreci, el taşlama, pürüzsüz ve zarif, renk, oksidasyon kolay değil. 【Kabartma teknolojisi, güçlü hiyerarşi duygusu】 : Lotus yaprağı lotus seedpod üç boyutlu kabartma teknolojisi, güçlü hiyerarşi duygusu ile yapılır, büyük kalibreli lotus seedpod sigaraların sorunsuz akmasını sağlar.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz