0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Taşma ile NearMoon Banyo Lavabo Drenaj, Ayrılabilir Süzgeç Sepeti ile 304 Paslanmaz Çelik Pop up Drenaj, Anti-Tıkanma Saç Catcher Meclisi Stoper Gemi Lavabo (Fırçalanmış Nikel)

Taşma ile NearMoon Banyo Lavabo Drenaj, Ayrılabilir Süzgeç Sepeti ile 304 Paslanmaz Çelik Pop up Drenaj, Anti-Tıkanma Saç Catcher Meclisi

₺ 41.97
Stokta

Malların

【PREMİUM MALZEME】 Açılır tahliye tapası, sağlam, dayanıklı ve paslanmaz olan sus304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Pürüzsüz bir yüzeye sahip fırçalanmış nikel yüzey işlemi solmaz, günlük çizilmelere ve kararmaya karşı dayanıklıdır. 【DAHİLİ SÜZGEÇ】 Normal pop-up drenajdan farklı olarak, bu drenaj durdurucu, saç, yüzük, mücevher veya diğer şeyleri yakalamak ve drenajın tıkanmasını önlemek için tasarlanmış bir tıkanma önleyici pirinç sepet süzgecine sahiptir. 【KOLAY KURULUM】 Kalınlaştırılmış silika jel contalı banyo lavabo drenajı sızıntı yapmaz.Tüm standart konektörlere uyar.Kolay install.No matkap ve herhangi bir alete gerek yok.Gerekli tüm contalar ve pirinç montaj somunu dahildir. 【ŞIK KAPLAMA】 Near Moon banyo lavabo drenajı, tuvaletinize moda ve benzersiz bir his getiren lüks ve güzel bir görünüme sahiptir. 【MARKA AVANTAJI】 Near Moon, uzun yıllardır banyo ürünleri geliştirmeye kendini adamıştır.Şimdi geniş ürün yelpazesi, Daha kaliteli ürünler, Daha uygun fiyatlar ile tamamlandı.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz