0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
2021 için son İskelet Biyokimyasal Maske, erkek Kafatası Maskesi, 3D Kafatası Maskesi, Kafatası Headdress Ürpertici Maske (Siyah)

2021 için son İskelet Biyokimyasal Maske, erkek Kafatası Maskesi, 3D Kafatası Maskesi, Kafatası Headdress Ürpertici Maske (Siyah)

₺ 89.64
Stokta

Malların

????Güvenli malzeme : Bu mükemmel maske, maksimum konfor sağlamak ve gardırobunuza eklemek için %100 gıda sınıfı silikon ve yapay lateks ile el yapımıdır.Yüksek kaliteli lateks malzemeden yapılmış, dayanıklı, çevre dostu, toksik olmayan, rahat ve nefes alabilir. ????Tam kapsama kafatası maskesi : gerçekçi biyokimyasal kafatası maskesi, korkunç iskelet, çıplak beyin, biyo-savaşçı benzeri omurga, bir araya getirilen çeşitli unsurlar, maskeli baloda en gerçekçi iskelet savaşçısı olmanızı sağlar. ????Ürpertici rol yapma sahne : Bu ürün boyutu, tüm kafa şekilleri için uygun bir boyuttur.Serbestçe gerin, kırılmayacak ve iyi yumuşaklığa sahip olacaktır.Tekrar tekrar takılabilir. ????Biyokimyasal Kafatası Maskesi : Diğer sıradan kafatası maskelerinin aksine, iz bırakmadan takabilirsiniz.Resimdeki takım elbiseyi ve şapkayı giydiğinizde, en korkunç Cadılar Bayramı partisisiniz.Onu giy ve partideki kalabalığın odak noktası olacaksın. ????Uygulanabilir sahne : genç erkekler ve kadınlar tarafından kullanılan çeşitli temalı partiler için uygundur.DJ müzik partileri, maskeli partiler, hediyeler, kostüm partileri, karnavallar, Noel, Paskalya, Cadılar Bayramı, açık hava eğlence etkinlikleri için uygun olan bu şık ve canlı kostüm maskesi size çok övgü verecektir.Renk : Siyah.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz