0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Kablosuz Şarj İstasyonu, Yükseltildi 4 in 1 Hızlı Kablosuz Şarj Çalar Saat ve Masa Lambası ile 15 W Max, iPhone 13/13 Pro / 13 Mini / 13 Pro Max / 12 pro, Samsung, AirPods (QC3.0 Adaptörü Dahil)

Kablosuz Şarj İstasyonu, Yükseltildi 4 in 1 Hızlı Kablosuz Şarj Çalar Saat ve Masa Lambası ile 15 W Max, iPhone 13/13 Pro / 13 Mini /

₺ 158.97
Stokta

Malların

????[4'ü 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonu] Apple ürünlerinizi aynı anda Colsur 4'ü 1 arada şarj istasyonu üzerinden şarj edebilirsiniz, aynı anda i Phone, i Watch ve Airpod'lar için QC3.0(9 V/2 A) Adaptör desteği hızlı şarjı dahil ettik.Başka bir şeyi şarj edebilen ek bir USB bağlantı noktası da vardır. ????[Evrensel Uyumluluk] MOBİL şarj modu Pro 13 i Phone 13/13 Pro 13//Mini için Max/12 iphone11 8 W/H/XR/X/son i OS Sistemi ile 8; 10 W şarj modu 10/10 S21/S20/Not Artı S10 E/Yani/Yani Artı / vb ile uyumludur; MOBİL Herhangi bir Qi üzerinde çalışıyor modunda şarj özellikli Google Piksel 3/3 XL/4 XL ve diğer Qi gibi cihazlar telefonları. ????[Ayarlanabilir Lamba ve Saat] Gece ışıkları üç renk modu vardır (beyaz, sıcak beyaz, sıcak) ve ayarlanabilir parlaklık (10 %-100% ), farklı sahnelerde en rahat aydınlatma modu kullanmak için izin.Yumuşak ve titreşimsiz gözlerinizi koruyun.Alarm Çalar saat ekranı, ayarlanabilen ve kapatılabilen üç çeşit parlaklığa sahiptir.Uykunu bozma. ????[Taşınabilir Kablo Saklama Kutusu] Saat ve kulaklık kablolarını saklamak, yerden tasarruf etmek ve taşıması kolay.Android ve Apple kullanıcıları için farklı kutu kapakları sunuyoruz.Tabana bağlanmanın yanı sıra, seyahat için uygun olan kutunun arkasındaki Tip-C arayüzü ile de şarj edilebilir. (kablolar dahil değildir). ????[Güvenli Qi Sertifikalı Şarj] Hızlı şarj kablosuz şarj cihazı tasarımı.Aşırı akım koruması, aşırı voltaj koruması ve aşırı sıcaklık korumasının yanı sıra yabancı cisim algılama fonksiyonu ile ekipman aküsünün aşırı şarj hasarını önleyebilir.Bir yıllık garanti ve kalıcı satış sonrası servis sağlıyoruz. Note Not : Kulaklık kablosu ve saat kablosu yoktur.Ürün kablosu ve adaptörü hediye olarak verilmektedir.Kullanırken sıkıca takmanız gerekir.Adaptör*1. Kullanım Kılavuzu*1. C Tipi Kablolar*1. Kablosuz Şarj Cihazı*1. mobil şarj kılıf kapak*2. COLSUR kablosuz şarj istasyonu, aynı anda birden fazla şeyi şarj etmek için mükemmeldir.Telefonunuzu, akıllı saatinizi, airpod'larınızı şarj edebilirsiniz ve çalar saat size zamanı gösterir, masa lambası size ışık verir ve karanlıkta size kolaylık sağlar.Seyahatler için mükemmeldir, böylece 3 farklı şarj cihazı yerine getirebilirsiniz.Kullanımı basit.Cep telefonları ve kulaklıklar için şarj kablosu 3ft'yi geçmemelidir, aksi takdirde saklama kutusu sığmaz (Not : kulaklıklar ve saatler için kablolar sağlanmaz) Saklama kutusunun kulaklık kısmının takılması daha zahmetlidir, çünkü kurulumdan sonra daha kararlı olan yüksek kaliteli kauçuk malzemeden yapılmıştır.Saklama kutusu, yerden tasarruf etmek için ayrı olarak şarj edilebilen bir Tip-C şarj arayüzüne sahiptir.Taşınabilir kablo saklama kutusu, iş gezileri ve seyahat için uygun.COLSUR çok fonksiyonlu kablosuz şarj istasyonu 15 W hızlı şarjı destekler.Şarj hızı konusunda endişelenmenize gerek yok, çünkü bir QC3.0 adaptörü veriyoruz ve şarj hızı çok hızlı.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz