0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Ronıms Kiraz Pitter, Yerden Tasarruf Sağlayan Kilit Tasarımı, Çukurlar ve Meyve Suyu Kabı ile Profesyonel Kiraz ve Zeytin Çekirdeği Sökücü Aracı Kirazlı Turta ve Reçel Yapmak için harika (Açık Yeşil)

Ronıms Kiraz Pitter, Yerden Tasarruf Sağlayan Kilit Tasarımı, Çukurlar ve Meyve Suyu Kabı ile Profesyonel Kiraz ve Zeytin Çekirdeği Sökücü

₺ 156.60
Stokta

Malların

【Cherry Pitter Remover Tool】 Bu çukur çekirdek çıkarıcı dostu ABS plastikten yapılmış, çok güvenlik ve Dayanıklılık.Aynı anda 6 kiraza kadar çekirdek yapabilir, sizin için zaman ve emekten tasarruf edebilirsiniz.Ürün boyutu : 7. 68x4.25x2. 5 inç/19. 5x10. 8x6. 5 cm. 【Removable Design】 With çıkarılabilir taban, çekirdeksiz kiraz almak için kolay.Ve doğrudan bir muslukla yıkayın, giysileri lekelerden ve pisliklerden uzak tutun.Kullanımı kolay ve temiz, mutfağınızı temiz tutun. 【Kilit Tasarımı ve Kararlı Taban】 Kilit tasarımı ile depolama ve yerden tasarruf için çok kolaydır.Sadece kilitlemek/serbest bırakmak için düğmeyi kaydırın.Ve Kaymaz taban, pitter'i sabit tutar, kullanımı güvenlidir. 【Dairesel Oluk ve Çukurlar Konteyner】 Bu kiraz pitter dairesel oluk tasarımı benimser, çukurları kiraz morarma olmadan ve israf meyve, kiraz herhangi bir boyut için ideal.Çekirdeklerin ve meyve suyu kabının çukurları atması çok kolaydır. 【Sorunsuz Satış Sonrası servis】 Cherry pitter, 30 günlük para iadesi ve 12 aylık sorunsuz garantiye sahiptir.Öğeler hakkında herhangi bir şüpheniz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, 24 saat içinde size %100 memnuniyet hizmeti sunacağız.Renk : Açık Yeşil.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz