0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Toplam 0.00
Apple AirTag için Syncwire Airtag Kılıfı, Anti-Kayıp Anahtar Halkalı Anahtarlık AirTags Kılıfı, [4 Paket] Koruyucu AirTag Tutucu Kılıf Kapağı, Köpekler için Bulucu Öğeleri, Anahtarlar, Sırt Çantaları (Siyah ve Yeşil)

Apple AirTag için Syncwire Airtag Kılıfı, Anti-Kayıp Anahtar Halkalı Anahtarlık AirTags Kılıfı, [4 Paket] Koruyucu AirTag Tutucu Kılıf

₺ 26.97
Stokta

Malların

[Mükemmel Uyumluluk] Syncwire Air Tags Kılıfı Apple Yeni Air Tag 2021 ile uyumludur. [Kolay Kurulum] Air Tag için Syncwire koruyucu kılıfın kurulumu kolaydır ve herhangi bir alet kullanmadan hızlı bir şekilde kurulabilir.Alüminyum alaşımlı gümüş yüzük, hızlı bir şekilde kilitlenmeye/kilidini açmaya yardımcı olan, açılması/kapanması kolay bir tokadır. [Su geçirmez alüminyum alaşımlı tokalar su geçirmez, neme dayanıklı ve korozyona dayanıklıdır.Airtag'ınızı hasardan koruyun ve cihazın kendisinin güçlü sinyalini koruyun. [Uygulanabilir Durumlar] Air Tag için Syncwire koruyucu kapak çeşitli ortamlar içindir.Anahtara, evcil hayvan tasmasına/köpek tasmasına, bebeğin çantasına ve diğer değerli eşyalara vb.Takabilirsiniz. ????[Premium Destek]????Başka bir maliyet gerektirmeden dostça 36 aylık destek.Sorunlarınızı 24 saat içinde çözmek için hızlı ve kolay ulaşılabilen müşteri hizmetleri.Airtag'ınızı sıkıca sabitleyin.Su geçirmez ve Anti-yağ.Su geçirmez lekeler için iç kafes.1 el ile hızlı kurulum.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz